Společnost APR Energy získala v Argentině zakázku na projekty mobilních turbín o celkovém výkonu 350MW

  • 17.06.2016APR Energy's mobile gas turbine power plant at Punta del Tigre, Uruguay.

„Jedná se o největší jednotlivou zakázku získanou společností APR Energy v její historii, která je důsledkem toho, že máme nejlepší pracovníky a nejlepší technologie
v tomto oboru. Na náš tým nemohu být pyšnější,"
 uvedl předseda a generální ředitel John Campion.

„Chceme také poděkovat Ministerstvu důlního a energetického průmyslu za jejich neustálou důvěru v naši schopnost poskytovat spolehlivě energii pro podniky a obyvatele Argentiny," dodal Campion. „Argentina je již mnoho let naším klíčovým zákazníkem a je nám ctí, že jsme získali největší podíl výroby elektrické energie, který byl přiznán mezinárodní společnosti. Těšíme se na příležitost pokračovat v dodávání energie v Argentině do příštího desetiletí."

Společnost APR Energy působí v Argentině nepřetržitě od roku 2008. V současnosti společnost vyrábí elektrickou energii o celkovém výkonu 75 MW ve třech lokalitách: Formosa, Magdalena a Sáenz Pena.

Spolu s kapacitou 350 MW v Argentině získala společnost APR Energy v roce 2016 zakázky na výrobu více než 750 MW v nových lokalitách. Tato zakázka je pro APR Energy čtvrtou získanou zakázkou na mobilní plynové turbíny za uplynulý rok, včetně stávajících projektů v Egyptě a Tasmánii.

„Naše zakázka z Argentiny je dalším potvrzením toho, že turbíny hrají klíčovou roli na trhu rychlé energie. Jsou preferovanou technologií rozvodu energií a řešením, které dobře zapadá do jejich současné infrastruktury," uvedl Campion.


O společnosti APR Energy

Společnost APR Energy je předním světovým dodavatelem rychlé elektrické energie z mobilních turbín. Naše rychlá, flexibilní a komplexní řešení dodávek elektrické energie poskytují zákazníkům rychlý přístup ke spolehlivým dodávkám elektřiny v místě a v čase, kdy ji potřebují, a po dobu, po jakou ji potřebují. Naše závody dodávané na klíč mohou díky spojení nejmodernější, palivově úsporné technologie s nejlepšími znalostmi v oboru pomáhat obsluhovat města, země a průmysl na celém světě jak
v rozvinutých, tak v rozvojových zemích. Pro více informací navštivte webové stránky společnosti: www.aprenergy.com. (PROTEXT)


Časopis Energetika

"Odborný měsíčník pro elektrárenství, teplárenství a užití energie. "

Vychází od roku 1951.

Časopis ENERGETIKA spolupracuje s předními specialisty z oblasti energetiky, s vysokými školami, výzkumnými ústavy a dalšími institucemi.

Je ideálním prostředkem pro prezentaci nových myšlenek, výrobků a řešení, neboť oslovuje instituce, výrobní firmy a další společnosti nejen v České republice, ale i na Slovensku, kam je rovněž distribuován.
Odebírají ho také některé zahraniční firmy, instituce a knihovny, např. v Německu, Rakousku, USA, Francii nebo Nizozemsku.